TC164-JR-07270RL Yageo
  • Available: 141,337
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TC164-JR-07270RL Yageo
    TC164-JR-07270RL Yageo
    TC164-JR-07270RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC164-JR-07270RL is described as RES ARRAY 4 RES 270 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"