TC124-JR-0710KL Yageo
  • More about TC124-JR-0710KL Yageo
    TC124-JR-0710KL Yageo
    TC124-JR-0710KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC124-JR-0710KL is described as RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM