TC124-FR-0744K2L Yageo
  • More about TC124-FR-0744K2L Yageo
    TC124-FR-0744K2L Yageo
    TC124-FR-0744K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC124-FR-0744K2L is described as RES ARRAY 4 RES 44.2K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"