TC124-FR-07270RL Yageo
  • More about TC124-FR-07270RL Yageo
    TC124-FR-07270RL Yageo
    TC124-FR-07270RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC124-FR-07270RL is described as RES ARRAY 4 RES 270 OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM