TC124-FR-07249KL Yageo
  • More about TC124-FR-07249KL Yageo
    TC124-FR-07249KL Yageo
    TC124-FR-07249KL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC124-FR-07249KL is described as RES ARRAY 4 RES 249K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH