TC124-FR-071K33L Yageo
  • More about TC124-FR-071K33L Yageo
    TC124-FR-071K33L Yageo
    TC124-FR-071K33L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC124-FR-071K33L is described as RES ARRAY 4 RES 1.33K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH