TC124-FR-071K18L Yageo
  • More about TC124-FR-071K18L Yageo
    TC124-FR-071K18L Yageo
    TC124-FR-071K18L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC124-FR-071K18L is described as RES ARRAY 4 RES 1.18K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM