TC124-FR-0716K2L Yageo
  • More about TC124-FR-0716K2L Yageo
    TC124-FR-0716K2L Yageo
    TC124-FR-0716K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. TC124-FR-0716K2L is described as RES ARRAY 4 RES 16.2K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"