SQP500JB-43R Yageo
  • Available: 8,939
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SQP500JB-43R Yageo
    SQP500JB-43R Yageo
    SQP500JB-43R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. SQP500JB-43R is described as RES 43 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F