SQP500JB-0R47 Yageo
  • Available: 10,455
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SQP500JB-0R47 Yageo
    SQP500JB-0R47 Yageo
    SQP500JB-0R47 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. SQP500JB-0R47 is described as RES 0.47 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.