RSF100JB-73-39K Yageo
  • Available: 12,506
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RSF100JB-73-39K Yageo
    RSF100JB-73-39K Yageo
    RSF100JB-73-39K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF100JB-73-39K is described as RES 39K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM