RSF100JB-73-270R Yageo
  • Available: 12,858
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RSF100JB-73-270R Yageo
    RSF100JB-73-270R Yageo
    RSF100JB-73-270R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF100JB-73-270R is described as RES 270 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS