RSF100JB-73-20K Yageo
  • Available: 4,352
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RSF100JB-73-20K Yageo
    RSF100JB-73-20K Yageo
    RSF100JB-73-20K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSF100JB-73-20K is described as RES 20K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"