RC0603FR-074M53L Yageo
  • Part Number: RC0603FR-074M53L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.53M OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0603FR-074M53L Yageo
    RC0603FR-074M53L Yageo
    RC0603FR-074M53L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0603FR-074M53L is described as RES SMD 4.53M OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS