RC0603FR-074M32L Yageo
  • Part Number: RC0603FR-074M32L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.32M OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0603FR-074M32L Yageo
    RC0603FR-074M32L Yageo
    RC0603FR-074M32L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0603FR-074M32L is described as RES SMD 4.32M OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM