RC0603FR-073R57L Yageo
  • Part Number: RC0603FR-073R57L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.57 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RC0603FR-073R57L Yageo
    RC0603FR-073R57L Yageo
    RC0603FR-073R57L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RC0603FR-073R57L is described as RES SMD 3.57 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA