PSP900JB-180R Yageo
  • More about PSP900JB-180R Yageo
    PSP900JB-180R Yageo
    PSP900JB-180R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP900JB-180R is described as RES 180 OHM 9W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM