PSP700JB-220R Yageo
  • More about PSP700JB-220R Yageo
    PSP700JB-220R Yageo
    PSP700JB-220R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP700JB-220R is described as RES 220 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK