PSP700JB-180R Yageo
  • More about PSP700JB-180R Yageo
    PSP700JB-180R Yageo
    PSP700JB-180R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP700JB-180R is described as RES 180 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.