PSP700JB-120R Yageo
  • More about PSP700JB-120R Yageo
    PSP700JB-120R Yageo
    PSP700JB-120R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP700JB-120R is described as RES 120 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE