PSP700JB-10R Yageo
  • More about PSP700JB-10R Yageo
    PSP700JB-10R Yageo
    PSP700JB-10R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP700JB-10R is described as RES 10 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK