PSP400JB-430R Yageo
  • Available: 224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PSP400JB-430R Yageo
    PSP400JB-430R Yageo
    PSP400JB-430R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP400JB-430R is described as RES 430 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE