PNP7WVJT-91-0R15 Yageo
  • Available: 838
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PNP7WVJT-91-0R15 Yageo
    PNP7WVJT-91-0R15 Yageo
    PNP7WVJT-91-0R15 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP7WVJT-91-0R15 is described as RES 0.15 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"