PNP5WVJT-73-8K2 Yageo
  • Available: 839
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PNP5WVJT-73-8K2 Yageo
    PNP5WVJT-73-8K2 Yageo
    PNP5WVJT-73-8K2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP5WVJT-73-8K2 is described as RES 8.2K OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE