PNP5WVJT-73-39R Yageo
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PNP5WVJT-73-39R Yageo
    PNP5WVJT-73-39R Yageo
    PNP5WVJT-73-39R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP5WVJT-73-39R is described as RES 39 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH