PNP5WVJT-73-100R Yageo
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PNP5WVJT-73-100R Yageo
    PNP5WVJT-73-100R Yageo
    PNP5WVJT-73-100R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP5WVJT-73-100R is described as RES 100 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK