PNP3WVJR-73-4R7 Yageo
  • Available: 1,062
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PNP3WVJR-73-4R7 Yageo
    PNP3WVJR-73-4R7 Yageo
    PNP3WVJR-73-4R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP3WVJR-73-4R7 is described as RES 4.7 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"