PNP300JR-73-4R7 Yageo
  • Available: 18,750
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PNP300JR-73-4R7 Yageo
    PNP300JR-73-4R7 Yageo
    PNP300JR-73-4R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP300JR-73-4R7 is described as RES 4.7 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK