PNP300JR-73-3R9 Yageo
  • Available: 4,674
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PNP300JR-73-3R9 Yageo
    PNP300JR-73-3R9 Yageo
    PNP300JR-73-3R9 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP300JR-73-3R9 is described as RES 3.9 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE