PNP300JR-73-27R Yageo
  • Available: 13,362
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PNP300JR-73-27R Yageo
    PNP300JR-73-27R Yageo
    PNP300JR-73-27R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP300JR-73-27R is described as RES 27 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE