PNP300JR-73-22R Yageo
  • Available: 49,833
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PNP300JR-73-22R Yageo
    PNP300JR-73-22R Yageo
    PNP300JR-73-22R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP300JR-73-22R is described as RES 22 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE