PNP300JR-73-1R5 Yageo
  • Available: 29,140
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PNP300JR-73-1R5 Yageo
    PNP300JR-73-1R5 Yageo
    PNP300JR-73-1R5 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP300JR-73-1R5 is described as RES 1.5 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE