PNP300JR-73-12R Yageo
  • Available: 6,210
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PNP300JR-73-12R Yageo
    PNP300JR-73-12R Yageo
    PNP300JR-73-12R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP300JR-73-12R is described as RES 12 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH