PNP300JR-73-0R15 Yageo
  • Available: 9,649
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PNP300JR-73-0R15 Yageo
    PNP300JR-73-0R15 Yageo
    PNP300JR-73-0R15 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP300JR-73-0R15 is described as RES 0.15 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM