NKN400JR-73-2R3 Yageo
  • More about NKN400JR-73-2R3 Yageo
    NKN400JR-73-2R3 Yageo
    NKN400JR-73-2R3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN400JR-73-2R3 is described as RES 2.3 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH