NKN400JR-73-15R Yageo
  • More about NKN400JR-73-15R Yageo
    NKN400JR-73-15R Yageo
    NKN400JR-73-15R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN400JR-73-15R is described as RES 15 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.