NKN3WSFR-73-0R27 Yageo
  • More about NKN3WSFR-73-0R27 Yageo
    NKN3WSFR-73-0R27 Yageo
    NKN3WSFR-73-0R27 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN3WSFR-73-0R27 is described as RES 0.27 OHM 3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"