NKN2WSFR-73-0R33 Yageo
  • More about NKN2WSFR-73-0R33 Yageo
    NKN2WSFR-73-0R33 Yageo
    NKN2WSFR-73-0R33 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NKN2WSFR-73-0R33 is described as RES 0.33 OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE