NCR3WSKR-73-91R Yageo
  • More about NCR3WSKR-73-91R Yageo
    NCR3WSKR-73-91R Yageo
    NCR3WSKR-73-91R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR3WSKR-73-91R is described as RES 91 OHM 3W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH