NCR200KR-73-3K9 Yageo
  • More about NCR200KR-73-3K9 Yageo
    NCR200KR-73-3K9 Yageo
    NCR200KR-73-3K9 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR200KR-73-3K9 is described as RES 3.9K OHM 2W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM