NCR100KR-73-510R Yageo
  • More about NCR100KR-73-510R Yageo
    NCR100KR-73-510R Yageo
    NCR100KR-73-510R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR100KR-73-510R is described as RES 510 OHM 1W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"