NCR100KR-73-2K2 Yageo
  • More about NCR100KR-73-2K2 Yageo
    NCR100KR-73-2K2 Yageo
    NCR100KR-73-2K2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR100KR-73-2K2 is described as RES 2.2K OHM 1W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH