NCR100KR-73-1K5 Yageo
  • More about NCR100KR-73-1K5 Yageo
    NCR100KR-73-1K5 Yageo
    NCR100KR-73-1K5 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR100KR-73-1K5 is described as RES 1.5K OHM 1W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM