NCR100KR-73-10R Yageo
  • More about NCR100KR-73-10R Yageo
    NCR100KR-73-10R Yageo
    NCR100KR-73-10R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR100KR-73-10R is described as RES 10 OHM 1W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"