NCR-25KR-52-1K2 Yageo
  • More about NCR-25KR-52-1K2 Yageo
    NCR-25KR-52-1K2 Yageo
    NCR-25KR-52-1K2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. NCR-25KR-52-1K2 is described as RES 1.2K OHM 1/4W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM