MHP-25PTA52-390R Yageo
  • More about MHP-25PTA52-390R Yageo
    MHP-25PTA52-390R Yageo
    MHP-25PTA52-390R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MHP-25PTA52-390R is described as RES 390 OHM 1/4W .02% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM