MFR-25FBF52-475K Yageo
  • Available: 22,758
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-475K Yageo
    MFR-25FBF52-475K Yageo
    MFR-25FBF52-475K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-475K is described as RES 475K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH