MFR-25FBF52-392R Yageo
  • Available: 16,392
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-392R Yageo
    MFR-25FBF52-392R Yageo
    MFR-25FBF52-392R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-392R is described as RES 392 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH