MFR-25FBF52-2K49 Yageo
  • Available: 14,853
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-2K49 Yageo
    MFR-25FBF52-2K49 Yageo
    MFR-25FBF52-2K49 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-2K49 is described as RES 2.49K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE