MFR-25FBF52-221K Yageo
  • Available: 35,058
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-221K Yageo
    MFR-25FBF52-221K Yageo
    MFR-25FBF52-221K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-221K is described as RES 221K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK